KF STUDENÇANI 77
Logo KF Studençani 77

PERFORMANCA & STATISTIKAT

Klubi në shifra

ÇDO NDESHJE, NJË HISTORI.

Sezoni 2025 / 2026
Ndeshje
20Kampionati 2025/2026
Fitore
95 barazime · 6 humbje
Gola të shënuar
5546 gola të pësuar

Golat, ndeshje pas ndeshjeje

Sulmi dhe mbrojtja gjatë kampionatit.

Gola të shënuarGola të pësuar
Rezultatet e çdo ndeshjeje gjenden në tabelën më poshtë.

Rezultatet e kampionatit 2025/2026.

Forma e fundit

F = Fitore · B = Barazim · H = Humbje

Nga më e hershmja te më e fundit →

Shiko të gjitha rezultatet në tabelë
Golat nga këndvështrimi i KF Studençani 77. Burimi: ndeshjet e publikuara në faqe.
DataKundërshtariFushaShënuarPësuar
07.09.2025KF ARBANAVendas00
14.09.2025KF ANADRINIMysafir21
21.09.2025KF ISTOGU 03Vendas14
28.09.2025KF ARBANASIMysafir15
05.10.2025KF RINORIVendas53
11.10.2025KF OPOJAMysafir12
19.10.2025KF BEHARIVendas22
20.10.2025KF XËXAMysafir16
02.11.2025KF RUNIKUVendas22
08.11.2025KF DRENOCIMysafir101
22.11.2025KF ARBANAMysafir23
15.03.2026KF ANADRINIVendas41
22.03.2026KF ISTOGU 03Mysafir17
28.03.2026KF ARBANASIVendas41
04.04.2026KF RINORIMysafir20
11.04.2026KF OPOJAVendas31
19.04.2026KF BEHARIMysafir11
26.04.2026KF XËXAVendas22
02.05.2026KF RUNIKUMysafir20
10.05.2026KF DRENOCIVendas94
Kampionati Zyrtar 2025/2026

NJËMBËDHETESHJA MA E MIRË

Shtylla Kurrizore e Kampionatit

Lojtarët zyrtarë me performancën më të mirë, bazuar në ndeshjet e luajtura dhe minutat totale të grumbulluara gjatë gjithë Kampionatit 2025/2026.

Nr. Emri dhe Mbiemri Minuta Vjeshtë Minuta Pranverë Totali Kampionat Lojë Vjeshtë Lojë Pranverë Gjithsej Lojë
1Fatlind Berisha900670157010818
2Dibran Jashari917593156411819
3Florent Gegaj913600151311819
4Andrin Kuqi67580714828917
5Agon Hajdari58271913019918
6Lindon Gashi68656912558715
7Gentrit Jashari54067512155914
8Enis Krasniqi839083910010
9Engjell Pirku0795795099
10Meriton Gegaj3376079311910
11Bleart Buzhala0667667088

EVIDENCA E GOLASHËNUESVE Gjatë Stinorit Pranveror 2026

Nr. Emri dhe Mbiemri Gjithsejtë Gola
1Dibran Jashari6
2Agon Hajdari6
3Bleart Buzhala4
4Andrin Kuqi4
5Rinor Hasanaj2
6Lindon Gashi2
7Alton Krasniqi2
8Gent Jaashari1
TOTALI I GOLAVE (PRANVERË)27 Gola

EVIDENCA E KARTONAVE Gjatë Stinorit Pranveror 2025/2026

Nr. Emri dhe Mbiemri Verdhë Kuq
1Lindon Gashi30
2Andrin Kuqi31
3Dibran Jashari20
4Bleart Buzhala21
5Rinor Hasanaj20
6Besmir Gegaj Dr10
7Emrullah Krasniqi10
8Fatlind Berisha10
9Gentrit Jashari10
10Agon Hajdari10
11Arlind Jupa10
12Meriton Gega10
13Alton Krasniqi01